اینجا هستیدSkip Navigation Links
پنل کمیته ارتباط با صنعت IEEE بخش ایران  ۱۷ شهریور ماه برگزار می‌شود پنل کمیته ارتباط با صنعت IEEE بخش ایران ۱۷ شهریور ماه برگزار می‌شود (تعداد بازدید : 122)پنل کمیته ارتباط با صنعت IEEE بخش ایران با حضور فرامرز رستگار، دبیر و عضو هیات مدیره سندیکای صنعت مخابرات ایران و سهیل رادیوم، عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات مبین نت، به طور رایگان در تاریخ ۱۷ شهریور ماه از ساعت 17 الی 18 برگزار می‌شود.
مهندس فرامرز رستگار، دبیر و عضو هیات مدیره سندیکای صنعت مخابرات ایران، پیرامون فرصت‌های همکاری دانشگاه و صنعت و دکتر سهیل رادیوم، عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات مبین نت، در رابطه با فرصت‌های تحقیق و توسعه در بحران به ایراد سخن می‌پردازند.
متقاضیان می‌توانند از طریق لینک ثبت نام در پنل (مجازی) کمیته ارتباط با صنعت IEEE بخش ایران به نشانی https://evnd.co/zNZ2H اقدام نمایند.
گفتنی است؛ امکان ثبت نام برای کلیه دانشجویان و فارغ التحصیلان و اساتید و صنعتگران و کارآفرینان وجود دارد. همچنین پنل در بستر ادوبی کانکت برگزار می گردد و امکان اتصال با گوشی و تبلت و PC و لپ تاب وجود دارد.
امکان دسترسی به سامانه مجازی پنل کمیته ارتباط با صنعت IEEE بخش ایران از طریق لینک http://vclas9.ut.ac.ir/ieee میسر است.
در صورت بروز هرگونه مشکل در ثبت نام و یا سوال در مورد نحوه اتصال به پنل (مجازی) به آیدی تلگرامی @Farajzadeh_Danial مراجعه نمایید.


تاریخ: ۱۳۹۹/۰۶/۰۱
نظرات:


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت مخابرات ایران می باشد