اینجا هستیدSkip Navigation Links
دبیر سندیکای صنعت مخابرات: شرکت مخابرات ایران اپراتور محوری بازار ارتباطات کشور است دبیر سندیکای صنعت مخابرات: شرکت مخابرات ایران اپراتور محوری بازار ارتباطات کشور است (تعداد بازدید : 56)


مهندس رستگار دبیر سندیکای صنعت مخابرات با اظهار اینکه هم اکنون بیش از 80 درصد تولیدات صنعت مخابرات توسط تامین کنندگان داخلی انجام می شود، بیان کرد: حمایت های منطقی و تعرفه ای از اپراتور محوری بازار ارتباطات کشور موجب رشد و بلوغ صنعت مخابرات و بازار ICT کشور می شود.

فرامرز رستگار با اعلام اینکه تولید داخل اکنون موتور محرک صنعت مخابرات است افزود: حمایت های رگولاتوری و حاکمیتی از شرکت مخابرات سبب رقابتی تر شدن بازار و گسترش آن است، چرا که این شرکت با اینکه خصوصی شده،همچنان اپراتور محوری مخابرات کشور است.

 وی افزود:تعامل سندیکا با مخابرات در حد عالی است و با هم افزایی بیشتر و قوی تر شدن مجموعه مخابرات ، این ارتباط کامل تر نیز خواهد شد.

مهندس رستگار با تاکید برنقش ارتباطات و فناوری اطلاعات در رشد اقتصادی کشور گفت: ICT حقیقتا و بدون تعارف پیشران توسعه به خصوص در کشور ما است و در این شرایط نگاهی گذرا به نحوه پیش رفتن کار کشور در دوران کرونا و نقش ارتباطات و مخابرات در این امر به وضوح گواه این اهمیت و لزوم حمایت کافی و علمی از کل بازار به ویژه اپراتور محوری یعنی شرکت مخابرات ایران است.تاریخ: ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
نظرات:


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت مخابرات ایران می باشد