اینجا هستیدSkip Navigation Links
لوگوی شرکت
نام شرکت
ایران سیستم
مدیر عامل
امیرحسین شکوری مقدم
زمینه فعالیت شرکت
مهندسی نرم افزار ، ارائه خدمات مهندسی سخت افزار الکترونیک و مخابراتی ، اطلاع رسانی و اینترنت
آدرس سایت
www.iransystem.com
آدرس پست الکترونیک
management@iransystem.com
تلفن تماس
22258682
فکس
22222953
آدرس
تهران خیابان وحید دستگردی شماره 217 کد پستی 1919814913
معرفی کامل شرکت
شرکت ایران سیستم

شرکت ایران سیستم به عنوان اولین تولید کننده رایانه در ایران در سال 1364 تاسیس گردید. تولید رایانه های شخصی سازگار با IMB و عرضه آن با مارک ICS ، طراحی اولین کارکترست فارسی، طراحی و اجرای سیستم های مالی، حقوقی و انبار فولاد مبارکه و چیت ری و سیستمهای تسهیلات ارزی، ریالی و حقوق بانک صنعت و معدن از پروژه های اولیه شرکت بود.
از سال 1368 با شروع مکانیزاسیون شعب بانک صادرات در تهران و شهرستانها با رایانه های ایران سیستم، فعالیت در زمینه سخت افزار و با طراحی و پیاده سازی سیستم های ماده صد و شهرسازی در شهرداری تهران فعالیت در زمینه نرم افزار و با طراحی و اجرای شبکه فیبر نوری برج سپهر فعالیت های خدماتی شرکت وارد مرحله جدیدی شد.
اخذ اولین گواهینامه های بین المللی استاندارد مدیریت کیفیت در فعالیت های انفورماتیک، ره آورد نوآوری، مشتری مداری، سرعت و دقت در ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان در سرتاسر کشور و نیز کوشش در بهبود مستمر خدمات و محصولات شرکت بوده است.
نوآوری های صنعت الکترونیک و توسعه سریع تکنولوژی ICT در عرصه جهانی که پیام همکاری و مشارکت را در بطن خود داشت، سبب گسترش فعالیت شرکت و تخصصی تر شدن عملیات آن و نهایتاً موجب تشکیل گروه ایران سیستم با شرکت های تابعه و وابسته گردید.
 کاتالوگ محصولات

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت مخابرات ایران می باشد