اینجا هستیدSkip Navigation Links
دبیر سندیکای مخابرات در مصاحبه با ماهنامه پیوست دبیر سندیکای مخابرات در مصاحبه با ماهنامه پیوست (تعداد بازدید : 439)


دبیرسندیکای صنعت مخابرات در مصاحبه با  ماهنامه پیوست اعلام نمودند که سال جاری ۳۲ محصول با فناوری پیشرفته (High tech) در حوزه تجهیزات مخابراتی تولید شده است که تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری تعداد آنها به ۴۰ محصول خواهد رسید.
پیش‌تر همزمان با نوزدهمین نمایشگاه تلکام دبیر سندیکای صنعت مخابرات از رونمایی ۲۶ محصول های‌تک در زمینه تجهیزات مخابرات خبر داده و پیش‌بینی کرده بود تا پایان امسال تعداد این تولیدات به ۴۰ محصول می‌رسد.
فرامرز رستگار با اشاره به اینکه میزان صادرات تجهیزات مخابراتی ایران به کشورهای همسایه سالانه حدود ۳۰ میلیون دلار بوده است، درباره متغیر بودن رقم صادرات این محصولات به پیوست می‌گوید: «این صادرات از هیچ برنامه‌ریزی خاصی تبعیت نمی‌کند. در حالی که می‌توانستیم رقم آن را بسیار بالاتر ببریم.»
دبیر سندیکای صنعت مخابرات تصریح می‌کند: «افزایش میزان صادرات محصولات مخابراتی چند پیش‌نیاز دارد از جمله اینکه اپراتورهای ارتباطی ما مانند اپراتورهای مطرح کشورهای همسایه یک سرمایه‌گذار خارجی بزرگ و باتجربه در کنار خود داشته باشند.» به گفته او این اپراتورهای خارجی یک زنجیره تامین تجهیزات دارند و سعی می‌کنند از منابع مشخصی خرید کنند تا هزینه تامین کالا ارزان تمام شود.


جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمائید.

تاریخ: ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
نظرات:


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت مخابرات ایران می باشد