اینجا هستیدSkip Navigation Links
حضور شرکت مخابرات ایران در نمایشگاه تستا حضور شرکت مخابرات ایران در نمایشگاه تستا (تعداد بازدید : 448)
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران از حضور این شرکت در نمایشگاه "معرفی تقاضای ساخت و تولید تجهیزات، قطعات، مواد و سیستم‌های موردنیاز صنایع” خبر داد.
مهندس محمدرضا بیدخام، خاطرنشان کرد: این نمایشگاه همزمان با هفته پژوهش، از روز دوشنبه سوم تا روز پنج‌شنبه ششم دی‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا خواهد شد که شرکت مخابرات ایران با توجه به نیازسنجی‌های صورت گرفته در این نمایشگاه حضور فعال خواهد داشت.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران در توضیح هدف از برگزاری این نمایشگاه اعلام کرد: این نمایشگاه در راستای نیازمندی‌ها و تقاضاهایی که در دنیا به‌عنوان "نمایشگاه معکوس" شناخته‌شده برگزار می‌شود و بازیگران اصلی این نمایشگاه به‌جای عرضه‌کنندگان، تقاضاکنندگان هستند.

وی در همین رابطه اضافه کرد: در نمایشگاه‌های معکوس، برخلاف نمایشگاه‌های مرسوم که به عرضه محصولات، خدمات و توانمندی شرکت‌ها اختصاص دارد و بازیگران اصلی آن عرضه‌کنندگان هستند، بر تقاضاهای موردنیاز تمام مشتریان و جامعه هدف تمرکز شده و درواقع، متقاضیان محصولات و خدمات، بازیگران اصلی آن هستند.

مهندس بیدخام همچنین ادامه داد: با برگزاری این نمایشگاه در بخش‌های مختلف کشور ازجمله ارتباطات و فناوری اطلاعات، انرژی، سلامت و بهداشت و صنایع حمل‌ونقل تأثیرات قابل‌ملاحظه ای در جهت مثبت ایجاد می‌شود و همچنین با توجه به رویکرد نمایشگاه، از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، تولید ملی و رفع نیازهای صنایع کشور توسط متخصصان داخلی حمایت ویژه‌ای به عمل می‌آید.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۰۲
نظرات:


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت مخابرات ایران می باشد