اینجا هستیدSkip Navigation Links
برگزاری اولین کنفرانس میکروالکترونیک در دانشگاه صنعتی شریف برگزاری اولین کنفرانس میکروالکترونیک در دانشگاه صنعتی شریف (تعداد بازدید : 175)


محورهای اصلی ۹ گانه کنفرانس مدارهای مجتمع آنالوگ و سیگنال مخلوط، مدارهای مجتمع و سیستم‌های دیجیتال - حافظه‌ها و مدارهای دیجیتال، میکرو ماشین‌ها، سنسورها و مدارات مجتمع قرائت سنسورها، تصویربردارها و نمایشگرها و مدارهای مجتمع نوری، مدارهای مجتمع فرکانس رادیویی، سامانه‌های مخابراتی و مدارات یکپارچه ‌مایکرو ویو، مدارهای مجتمع مدیریت توان و انرژی، ادوات نیمه هادی، فناوری‌های ساخت و بسته‌بندی، مدارهای مجتمع مهندسی پزشکی و زیستی و اقتصاد و کسب و کار میکروالکترونیک است.
همچنین همزمان با برگزاری کنفرانس، سخنرانی‌های کلیدی توسط فعالان سطح ممتاز بین‌المللی به ویژه توسط همکاران ایرانی از دانشگاه‌های سراسر جهان ارائه و همراه با برگزاری کنفرانس، کارگاه‌های آموزشی، نمایشگاه و میزگردهای تخصصی و مسابقات علمی و صنعتی نیز برگزار می شود.
این کنفرانس دارای مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و مقالات پذیرفته شده دارای نمایه معتبر ISC و CIVILICA است و تلاش دارد برای نمایه شدن مقالات انگلیسی پذیرفته شده و ارائه شده در مراجع معتبر بین‌المللی نیز موافقت لازم را کسب کند.
در همین حال، روز گذشته کارگاه های اموزشی در موضوعات مرتبط با میکرو الکترونیک تشکیل شد.
کنفرانس امروز با سخنرانی دکتر عطاردی، رئیس انجمن میکروالکترونیک ایران و رییس کمیته دائمی کنفرانس میکروالکترونیک آغاز و سپس سخنرانان کلیدی مشتمل بر معاون توسعه صندوق نواوری و شکوفایی، رییس پژوهشگاه هوافضا و مدیرعامل صندوق حمایت از فناوری های پیشرفته سخنرانی داشتند.
بعدازظهر امروز دو پنل تخصصی با حضور دکتر فتوت احمدی، نایب رییس هیات مدیره و مهندس رستگار دبیر و عضو هیات مدیره سندیکای صنعت مخابرات ایران برگزار خواهد شد.


تاریخ: ۱۳۹۸/۱۰/۰۵
نظرات:


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت مخابرات ایران می باشد