اینجا هستیدSkip Navigation Links
آغاز ثبت نام هفتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات آغاز ثبت نام هفتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات (تعداد بازدید : 503)


معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، از آغاز ثبت نام هفتمین جشنواره ملی فاوا خبر داد.
به گزارش دبیرخانه اجرایی جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر دوائی معاون فناوری و نوآوری با اشاره به انتخاب شعار "فاوا، کسب و کار خلاقانه و تولید دانش بنیان" به عنوان شعار هفتمین جشنواره ملی فاوا، خاطر نشان کرد:

محورهای توسعه کسب وکارهای نوآورانه، صادرات محصولات دانش بنیان، پژوهش­های منتهی به فناوری، استارت­آپ برتر در بخش ICT و دستگاه برتر در ارایه خدمات الکترونیکی به عنوان محورهای جشنواره هفتم انتخاب شده­اند.

وی افزود، هفتمین جشنواره ملی فاوا اسفند ماه 96 توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در راستای ارتقای توان بخش ICT کشور و با هدف ایجاد شور و نشاط در این حوزه، همزمان با سال روز تأسیس وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات برگزار خواهد شد.

دکتر دوایی در ادامه ضمن دعوت از تمامی فعالان حوزه ICT برای حضور مؤثر در این دوره از جشنواره ملی فاوا، گفت: فراخوان ثبت نام در هفتمین جشنواره ملی فاوا از تاریخ 96/9/11 به طور رسمی آغازشده و تا تاریخ 96/9/30 ادامه خواهد داشت. از این رو از فعالان محترم درخواست می­شود هر چه سریع­تر نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم­ها و ارایه مستندات اقدام نمایند.

علاقمندان جهت ثبت نام می­توانند به نشانی https://festfava.ict.gov.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.


تاریخ: ۱۳۹۶/۰۹/۱۴
نظرات:


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت مخابرات ایران می باشد