اینجا هستیدSkip Navigation Links
تبریک سندیکای مخابرات به شرکت نیان الکترونیک در افتتاح مرکز آموزش جوار کارگاهی تبریک سندیکای مخابرات به شرکت نیان الکترونیک در افتتاح مرکز آموزش جوار کارگاهی (تعداد بازدید : 517)با حضورمعاون محترم وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی،   مرکزآموزش جوارکارگاهی شرکت نیان الکترونیک افتتاح شد.

🔸مرکز آموزش جوارکارگاهی شرکت نیان الکترونیک با حضور دکتر پاک سرشت، معاون محترم وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور و جمعی از مقامات استانی و کشوری ،23 فروردین ماه 97 در شرکت نیان الکترونیک افتتاح شد.

🔸این مرکز با هدف استفاده حداکثری از تجهیزات پیشرفته و به روز صنعتی که ممکن است در سازمان های فنی و حرفه ای امکان فراهم سازی آنها نباشد و همچنین افزایش بهره وری در ارایه خدمات آموزشی و تربیت نیروهای متخصص و ماهر مورد نیاز صنایع الکترونیک و مخابراتی, افتتاح گردید که به واسطه حضوربخش خصوصی و تعهد به خروجی با کیفیت تر به رونق مهارت های تخصصی و دانش بنیان به شکل واقعی خود خواهد پرداخت و به تبع آن به ارتقا کیفیت و بهره وری بالاتر در صنعت استان منجرخواهد شد.

🔸شرکت نیان الکترونیک که خود به عنوان برترین شرکت دانش بنیان کشور شناخته شده است و در حال حاضر دانش روز دنیا و همچنین امکانات آموزشی تئوری و کارگاهی مجهزی در سطح استان و کشوررا دارد،  آموزش نیروی ماهر و متخصص در رشته های الکترونیک ، مکانیک، خدمات مهندسی و انرژی های تجدید پذیر را از ابتدای تیرماه سال جاری شروع خواهد کرد.

سندیکای صنعت مخابرات ایران این موفقیت را به جناب آقای مهندس چمنیان مدیرعامل محترم این شرکت و همکارانشان تبریک عرض نموده و آرزوی توفیقات روزافزون برای این مجموعه دارد.

تاریخ: ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
نظرات:


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت مخابرات ایران می باشد