اینجا هستیدSkip Navigation Links
نمایشگاه «تلکام» در سایه «کرونا» به صورت حضوری برگزار شد نمایشگاه «تلکام» در سایه «کرونا» به صورت حضوری برگزار شد (تعداد بازدید : 59)


بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی(تلکام 2021) که از روز سه‌شنبه 5 اسفندماه در سه سالن (8-9 و 27) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغاز شده بود، عصر روز جمعه (8 اسفندماه) به‌کار خود پایان داد. در این دوره از نمایشگاه به‌دلیل شیوع کرونا بازدید عمومی جای خود را به بازدید‌های اختصاصی داده بود.

سایه کرونا بر سر نمایشگاه

فرامرز رستگار، دبیر اجرایی نمایشگاه تلکام با اعلام رضایت از برگزاری بیست‌ویکمین دوره این نمایشگاه به «ایران» گفت: چون مشتریان، سازمان‌ها و نهادها هستند و ارتباطات B2B و بازدید براساس دعوت از متخصصان ICT صورت گرفت از این‌رو برگزاری نمایشگاه در حد انتظار بود. رستگار درباره نبود شرکت‌های بزرگ مانند اپراتورهای ارتباطات ثابت و هلدینگ‌ها نیز گفت: اپراتورهای اصلی مانند همراه اول، ایرانسل، رایتل و شاتل در این دوره هم حضور داشتند و باید علت اینکه چرا شرکت مخابرات ایران یکی از غایبان بزرگ بود از خود آنها سؤال کرد. اما به نظرم آنها جوابگوی شرکت‌های تولیدی و پیمانکاری بابت بدهی خود نیستند و هنوز هم برنامه آتی خود را برای طرح موضوع آماده ندارند بنابراین نمی‌توانند با صنعت مخابرات روبه‌رو شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید 

تاریخ: ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
نظرات:


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت مخابرات ایران می باشد