اینجا هستیدSkip Navigation Links
حضور دبیر و عضو هیئت مدیره سندیکا در بیست و دومین نمایشگاه ۲۰۲۱ تهران حضور دبیر و عضو هیئت مدیره سندیکا در بیست و دومین نمایشگاه ۲۰۲۱ تهران (تعداد بازدید : 170)*در سال آینده شاهد برگزاری تلکام‌های گسترده‌تری خواهیم بود که بخش خصوصی شالوده فعالیت آن را تشکیل می‌دهد*

دبیر و عضو هیئت مدیره سندیکای صنعت مخابرات ایران با حضور دربیست و دومین نمایشگاه تلکام تهران ۲۰۲۱، اظهار داشت: نیاز امروز شرکت مخابرات ایران، راه‌حل‌های نوآورانه است و بر همین اساس مخابرات ایران در نمایشگاه «تلکام» امسال می‌تواند شرکت‌های زنجیره تامین خود را تحت پوشش کامل‌تری قرار دهد.
«فرامرز رستگار» افزود: سندیکای صنعت مخابرات، ۲۳ سال است که تشکیل شده و در راستای انسجام بین شرکت‌های مخابراتی که در تولید اقلام مصرفی مخابرات شرکت دارند، فعالیت می‌کند.
رستگار خاطرنشان کرد: مخابرات اکنون مجموعه‌ای از فاواست و در همین راستا نمایشگاه تلکام سابق به نام نمایشگاه مخابرات و فناوری اطلاعات تغییر نام داده است.
وی با بیان این که امکان رشد پنج برابری حوزه تلکام در سال آینده وجود دارد، افزود: برای دستیابی به این هدف در کسب وکار باید تعالی و رونق پیدا کند و نتیجه آن افزایش اشتغال‌زایی هم است.
دبیرسندیکای صنعت مخابرات ایران اظهار داشت: با توجه به اینکه ظرفیت عرضه در زنجیره تامین داخلی بیشتر از تقاضاست، بنابراین تکالیف وزارت ارتباطات و سایر اپراتورهای حوزه ارتباطات این است که تقاضای امروز را گسترش و کم‌کاری‌های گذشته را در بخش سیاست‌گذاری جبران کنند.
وی با تاکید بر اینکه حوزه ارتباطات بسیار گسترده و رشد یافته است، گفت: این حوزه به خودی خود فزاینده است و با سیاستگزاری درست، رشد چند برابری ایجاد می‌شود.
رستگار در پایان اظهار امیدواری کرد که در سال آینده شاهد برگزاری تلکام‌های گسترده‌تری خواهیم بود که بخش خصوصی شالوده فعالیت آن را تشکیل می‌دهد.
جهت مشاهده متن کامل خبراینجا کلیک کنید. 

تاریخ: ۱۴۰۰/۱۰/۰۳
نظرات:


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت مخابرات ایران می باشد